start  |  kontakt  

Kraina Czarnozamcza

Turonj   |   [Cyberia]

Forum


Forum to nazwa zwyczajowa środka komunikacji. Pierwotnie listy dyskusyjnej (e-mail) obecnie także forum (www). To najważniejsze narzędzie komunikacji. Na forum wymieniamy poglądy, toczy się tu życie towarzyskie, polityczne, gospodarcze i sportowe. Jest miejscem rozmów, wymiany poglądów, przedstawiania pomysłów i propozycji. Idąc z duchem czasu starą listę dyskusyjną zastąpiliśmy autorskim FORUMIX - forum www. FORUMIX łączy dobre cechy forum www oraz listy dyskusyjnej. Wszystkie posty wpisane na FORUMIX są automatycznie przesyłane na starą listę dyskusyjną - rodzaj naszego archiwum.

FORUMIX jest udostępnione każdemu mieszkańcowi Wielkiego Księstwa od momentu zatwierdzenia zapisu do Solardii. Nie jest to jednak typowe forum www. Nie istnieją wątki przyklejone, role administratorów sprawują oficerowie Gwardii Solardii, a zamiast kategorii jedyny podział jest na grody. Zachowując sposób funkcjonowania listy dyskusyjnej na FORUMIX nie ma opcji edycji raz wysłanego postu - wszystkie wysyłane są na listę dyskusyjną stąd takie rozwiązanie.

Na liste dyskusyjną każdy może się zapisać sam wysyłając pustego emaila na adres solardia-subscribe@yahoogroups.com a następnie, gdy otrzyma email zaproszenia odsyła to zaporszenie do nadawcy nie zmieniając treści. Zapis na listę skutuje tym, że będziesz otrzymywać na swoja skrzynkę pocztową pewną liczbę e-maili - około kilkunastu na tydzień. Zapis na listę dyskusyjną nie jest obowiązkowy. Wypisać możesz się również w prosty sposób wysyłając pusty email na adres solardia-unsubscribe@yahoogroups.com

Osoby naruszające nasze prawa zostaną aresztowane i bedą miały ograniczony dostęp do FORUMIX.

Wielkie Księstwo Solardii zamiast tworzyć wielostopniową administrację stawia na rozwój społeczności w grodach. Stymulując realizm każdy może się wypowiadać tylko w tym grodzie w którym aktualnie sie znajduje.

Nieobowiązkowa lista dyskusyjna:
Dostęp z poziomu strony internetowej tutaj (yahoo)
Zapis na listę solardia-subscribe@yahoogroups.com
Usunięcie z listy solardia-unsubscribe@yahoogroups.com

Aktualności

opracowanie i treść © - Solardia

projekt: www.atcsites.com